Saamuel ja Rael-Astrid
Meie pulm
Pruutpaarist
Meie lugu
Pruut
Peigmees
Pildialbum
Kommentaarid
Saamuel Väer

Sünnipäev: 19. juuni 1989

Ma töötan siin: Samaaria Eesti Misjon

Mu töökoht on: Haapsalu osakonna juhataja

Peigmees läbi pruudi silmade: Saamueli juures meeldis mulle esmalt Tema Jumalakartlik süda. Selles peitus sügav siirus ja tugev usk meie Looja vastu.
Lisaks on Tal ilmselged juhi omadused ja kuna ma olen väga tugev isik ning olen osade meeste seltskonnas tundnud ennast pigem "õpetava emana", siis Saamueliga sain ja saan jätkuvalt olla õrn ja naiselik. Vahel kohe liigagi habras. Küll aga pean oma isiksuse domineerivusega siiani edasi võitlema, sest vahel tahan kangesti "pükse Saamueli jalast enda jalga ajada".

Saamuel on oma küllaltki lühikese elu (27a) jooksul väga palju rasket ja valusat läbi elanud. Sellest see Tema ülisuur arusaamine Jumala armastusest ja armust ja alandlikkus, mis kõike seda kaunistab. Tal on uskumatult hea ja pehme süda. Pehme just inimestest hoolima ja nendest mitte halvasti rääkima.Ta ei taha riius olla ega riidu minna. Ta võib olla juhataja või misiganes kõrge ametiposti peal, aga ma ei oska näha võimalust, et ta ükskõik millise ametikoha peal kõrgiks muutuks.
Kui mina mingitel hetkedel olen tahtnud inimeste ebaõiglase käitumise pärast neile mingid sõnad vastu öelda, siis Saamuel pigem õpetab mind sõnadega: "Taavet ka vaikis".

Kui mina suudan Saamueli oma tusahoos kergesti süüdistama hakata, siis Tema keelelt taolised sajatused üle ei tule.
Saamuel on pigem optimist kui pessimist ja Ta on Jumalale väga tänulik, et Jumal on Talle elu andnud.

Lisaks on Saamul kuldsed käed ja väga teeniv süda. Tal ei ole probleemiks minu nõud ära pesta või pannkooke küpsetada. Ta tahab elada sisukat ja väärtuslikku elu, pidades aega kalliks.

Saamuel on meister erinevate mööbliesemete renoveerimises ning ta on ehitanud endale Läänemaale maja. Tema oli see, kes mu väikese VW Polo roosteaugud ära "peitis".

Mulle meeldib see, et ma ei pea Tema ustavuses hetkegi kahtlema. Ta ei ole seda tüüpi mees, kes mind probleemide sees maha jätaks või nende eest ära jookseks. Ta pigem võitleks hambad ristis, ise kasvõi kurja kannatades.

Ta tõestab oma armastust ja armastusväärsust mulle iga päev.

Saamueli olemus räägib mulle Kristusest, kes armastab oma vigast kogudust (mind). Ta on avardanud mu maailmapilti, arusaamist elust ja Jumalast ning aidanud mul paremaks ja tervemaks saada. Ja mina tahan Jumala abiga sama teha.

Minu hobid: Brazilian jiu-jitsu (lukumaadlus), ehitus, teoloogia, kogudus, Raelu

Ma olen pärit: Sündisin Saaremaal ja elasime seal 3 aastat enne Haapsallu kolimist.

Minu lapsepõlv: Minu lapsepõlv möödus õues ringi kolades ja arvutimänge mängides. Arvutimängude mängimise kaudu soovisin "keegi olla". Õnneks nüüd olen juba "keegi" ja enam ei pea neid mängima. :)Ema Ene Väer

Isa Tarmo Väer

Õde Maariel Väer

Vend Miikael Väer
Kui soovid alati saada e-maili, kui seda kodulehte muudetakse, siis palun sisesta siia oma e-mail!