Saamuel ja Rael-Astrid
Meie pulm
Pruutpaarist
Meie lugu
Pruut
Peigmees
Pildialbum
Kommentaarid
Rael-Astrid Mäemets

Sünnipäev: 24. jaanuar 1991

Ma töötan siin: On teinud kooli kõrvalt mitmeid ajutisi töid(viimati õpetas autistlikku poissi), aga on juba mitmeid aastaid täiskohaga üliõpilane

Pruut läbi peigmehe silmade: Ma näen täiuslikku perenaist, kes hoolib oma perest ja on valmis nende eest andma oma mugavuse. Ta on väga peremeelne ja väärtustab kõrgelt pere aega ja nende heaolu.
Raelu on väga armas, aga ka sageli krutskeid täis rõõmupall. Sageli on ta emotsionaalne ja õrn. Rael küsib iga eluvaldkonna kohta palju küsimusi. Talle meeldib arutleda ja uurida teemasid, millele tavaliselt paljud mõeldagi ei viitsi (see on minu jaoks atraktiivne). Mulle meeldib Raelu juures see, et tal on hämmastav võime kõiki asju paberile panna ja anda neile varjud, mida on nauditav lugeda (nagu kirjanik või nii ;)). Lisaks kõigele on tal tugev õiglustunne, ta tahab leida igale probleemile õige ja õiglase lahenduse. Ma olen õnnelik, et just Raelist saab minu tulevane abikaasa!

Ma olen pärit: Olen pärit Saaremaalt, kus esialgu elasime vanaisa majas II korrusel kuni väikese venna sünnini.
Ülejäänud elu oleme perega elanud Siioni kirikus korteris.

Minu lapsepõlv: Mul on suur (u 1.5 aastat vanem) õde ja väike (u 1.9 aastat noorem) vend. Lapsepõlves mõtlesime koos igasuguseid toredaid asju välja-ehitasime koopaid, mängisime kodu. Markuse riietasime ikka väikeseks beebiks ja eks mina see mängude põhiorganisaator olin.
Lisaks oli meil väga tore naabritüdruk, kellega koos pea igapäevaselt nukkude, barbide, legode jms mängida saime. Mängisime palju ka õues: tukituki, kaksteist pulka, peitus, "korvpallivõistlused" jne, seega oli mul väga "terve" lapsepõlv. Arvuti avastasin alles üsna hilja, mil alguses Paint programmis või Miniclipis paar mängu proovitud sai.
Mul on kogu elu olnud olemas armastavad vanemad ja vanavanemad, sugulased. Laupäeviti käisime alati saunaõhtutel ja pühapäeval kirikus.
Mul oli väga ülesehitav lapsepõlv ja vanemate omavaheline armastus on eeskujuks seniajani.Ema Pille Mäemets

Isa Margus Mäemets

Õde Iris Mäemets

Vend Markus Mäemets
Kui soovid alati saada e-maili, kui seda kodulehte muudetakse, siis palun sisesta siia oma e-mail!